امروزه پرطرفدارترین دستگاه حضور و غیاب  کدام است؟

پرطرفدارترین دستگاه حضور و غیاب::همانطور که می دانید با پیشرفت تکنولوژی و بالا رفتن سطح توقعات مراکز و ادرات مدل های مختلف و متنوعی از دستگاه حضور و غیاب به به بازار آمدند که هر کدام از این مدل ها یک سری امکانات جدیدتر و متنوع تری را به متقاضیان ارائه می دادند و استفاده ی افراد از دستگاه حضور و غیاب را نیز آسان تر نمودند.

در گذشته دستگاه حضور و غیاب کارتی که اولین مدل دستگاه حضور و غیاب نیز بود پرطرفدارترین دستگاه حضور و غیاب به شمار می آمد اما کم کمک با بروز اشکالاتی که در این دستگاه ها وجود داشت متخصصان مدل جدیدتری از این دستگاه را طراحی و روانه ی بازار کردند که این مدل دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی نامیده شد.

پرطرفدارترین دستگاه حضور و غیاب

پرطرفدارترین دستگاه حضور و غیاب

طرز کار این دستگاه ها نیز مانند همان دستگاه حضور و غیاب کارتی بود با این تفاوت که این دستگاه به جای استفاده از طریق یک کارت با اثر انگشت کار می کند.البته دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره نیز از نمونه مدل های جدید تر دستگاه حضور و غیاب می باشد که بیشترین استفاده ی این مدل مربوط به مراکز امنیتی می باشد که امنیت ورود و خروج کارکنان به برخی از قسمت ها بسیار مهم و حیاتی است و مربوط به استفاده ی عام نمی شود.

بنابراین نتیجه می گیریم که پرطردارترین دستگاه حضور و غیاب امروزه مربوط به دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی می باشد که در اکثر مراکز و ادارات به کار گرفته می شود.

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی نیز در انواع مختلفی ارائه می شود هر کدام از این انواع دارای امکانات منحصر به فردی می باشد.

برای تهیه ی بهترین دستگاه حضور و غیاب می توانید از شرکت ایمن سازان اسایش کمک بگیرید.این شرکت ارائه کننده ی انواع دستگاه حضور و غایب با کیفیت بسیار بالا و قیمت های مناسبی می باشد که تمامی نیاز های شما عزیزان را برطرف می نماید.